Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: piotr70

firma: brak
strona www: brak
punkty fachowca: 2 (+ 2 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez piotr70 - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Dachówki ceramiczne produkowane są z wypalanej gliny, a dachówki betonowe zwane cementowymi powstają z wzmacnianego włóknem betonu z dodatkiem pigmentów na bazie tlenków żelaza. Na takie dachówki nakładana jest powłoka akrylowa. Dachówki ceramiczne nie mają jednorodnej struktury i mogą nieco różnić się między sobą. Powoduje to że są trudniejsze w układaniu. Co do trwałości przyjmuje się, że na dachówki betonowe daje się zazwyczaj 30 lat gwarancji a na ceramiczne w zależności od producenta od 20 do 50 lat.
Poza tym brak widocznych różnic w jakości. Zasadniczą różnicą jest cena. Dachówka betonowa jest znacznie tańsza.
dodane 3664 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Proponuję pochodzić po marketach. Czasem można trafić tanio szafki pod zlewozmywak lub wiszące szafki – suszarki. Nie posiadają półek i blatu więc są bardzo tanie, a mają takie same drzwiczki i klamki. Półeczki możemy łatwo dorobić, a całość pokryć grubym, blatem estetycznym w kuchni. Możemy też spróbować sami docinać wszystko zaczynając od skompletowania drzwiczek. Wydaje mi się, że opcja z gotowymi szafkami jest najtańsza.
dodane 3943 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie