Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: kędzior

firma: brak
strona www: brak
punkty fachowca: 3 (+ 3 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez kędzior - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Nie każdy kompresor nadaje się do klucza pneumatycznego. Musisz sprawdzić jaką musi mieć wydajność. Najprostsze klucze wymagają przepływu powietrza na poziomie 220 l/min, a młot 250 l/min. Nie bez znaczenia jest też wielkość zbiornika która może trochę zrekompensować siłę i przepływ powietrza roboczego. Z pewnością posiadanie instalacji sprężonego powietrza w warsztacie może się przydać, ale czy "zarobi" na siebie w warsztacie przydomowym ?
dodane 3664 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Jest to związane z pochyłością dachu. Tak zwane dachy góralskie są strzeliste do samej góry. Dachy półokrągłe w najwyższej partii są płaskie i zachowują się tak samo jak dachy płaskie. Można pokusić się o stwierdzenie, że siły jakie występują na dachu półokrągłym są mniej przyjazne niż na dachach płaskich z uwagi na brak podpór w środkowej części dachu.
dodane 3943 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
No pewnie, że ciężko kłaść tapetę na suficie! Powiem szczerze - do mnie coś takiego nie przemawia zupełnie, co więcej to w ogóle moim zdaniem nie ma sensu. Po pierwsze - kuchnia, więc para, wilgoć... po drugie - estetyka...
dodane 3984 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie