Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: greg

firma: brak
strona www: brak
punkty fachowca: 2 (+ 2 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez greg - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Mycie samochodu na własnej działce nie wymaga pozwolenia z gminy. Musimy mieć jednak świadomość o pewnych uwarunkowaniach. Prawo wodne zakazuje mycia samochodu na własnej działce jeżeli na działce znajduje się rzeka czy jezioro. Chodzi tu o wykorzystywanie wody powierzchniowej i robienie tego nad jej brzegiem. Dokładnie warunki mycia, czy naprawiania samochodu na własnej posesji określa ustawa z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. Ustawa ta dokładnie określa zasady utrzymania czystości i porządku na terenie gminy, m.in. wymagania odnoszące się do mycia i naprawy pojazdów samochodowych poza myjniami i warsztatami naprawczymi.
dodane 3943 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Ja mam gniazda w odległości od podłogi 20-30 cm. Szczerze mówiąc nawet nie wiem czy regulują to jakieś przepisy. Ja kierowałem się raczej logiką, taką, że tam gdzie będę przyjmować gości najlepiej żeby były niewidoczne, tzn. w rogach i możliwie nisko. W pomieszczeniach takich jak łazienka najlepiej wyżej (suszarki i inne urządzenia). Pomieszczenia typu kuchnia - tu różnie. Ważne żeby było estetycznie i wygodnie.
dodane 3984 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie