Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: koleś9

firma: brak
strona www: brak
punkty fachowca: 3 (+ 3 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez koleś9 - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Nie wiem z jakiego jesteś rejonu Polski, ale wypożyczenie agregatu nie powinno przekroczyć 100 zł za dzień. Najczęściej to 70-80 zł. Kaucja wynosi około 2000 zł. Pamiętaj by do tynkowania używać gotowych mieszanek. Bo przy samodzielnym kładzeniu dają większą gwarancję że to się uda. Do tego Tynki gotowe najczęściej są produkowane z myślą o nakładaniu agregatem tynkarskim.
dodane 3838 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Moim zdaniem to dobry pomysł. Dobrze wykonana kanalizacja z piwnicy ułatwi nam jej osuszanie, gdyby pojawiły się w niej wody gruntowe. Do tego będzie można zainstalować tam pralnię i różne pomieszczenia sanitarne, bo przecież dom budujemy na lata i trudno przewidzieć co będziemy chcieli robić w przyszłości.
dodane 3943 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Z formalnego punktu widzenia przy zabudowie czy to balkonu czy tzw. loggi wymagana jest zgoda właściwego organu. Jest to element elewacji a
zabudowa jest zmianą w jej wyglądzie i dlatego wymagana jest takowa zgoda.
dodane 3982 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie