Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: Funek

firma: brak
strona www: brak
punkty fachowca: 5 (+ 5 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez Funek - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Proponuję spróbować folię w płynie. To ciekawy produkt izolacyjny. Powinien się sprawdzić w tym przypadku.
dodane 3640 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Ocynk działa antykorozyjnie w temperaturach do 60 stopni Celsjusza. W rurach CO temperatury są wyższe, do tego brak ocynku umożliwia spawanie i wyginanie rur.
dodane 3838 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Latem to wspaniały pomysł ale zimą... Małe okno przy mało sprawnej wentylacji będzie świetnym kondensatorem pary. Co za tym idzie siedliskiem pleśni. Jednak w dużej łazience duże okna to chyba dobry pomysł, szczególnie, gdy są to specjalne okna wentylowane posiadające w swojej konstrukcji wywietrzniki. Musimy też pamiętać by pod oknem zaplanować kaloryfer.
dodane 3943 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Malowałem nimi przedpokój. Wydajne, nie zostawiają smug, odporne nie tylko na zmywanie ale wręcz na szorowanie - więc polecam. Konkretnie używałem tych ze Śnieżki - Barwy Natury.
dodane 3984 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Najlepiej żeliwna (taka jak w kanalizacji miejskiej) na specjalnym kołnierzu. Wytrzymałości jak pod ruch pieszy i samochodowy.
dodane 4019 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie