Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: Bartek10

firma: brak
strona www: brak
punkty fachowca: 4 (+ 4 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez Bartek10 - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Najlepszym rozwiązaniem byłby system kanałowego ogrzewania podłogowego. Grzejniki są w kanale umieszczonym w podłodze. Można je podłączyć do istniejącej w domu instalacji co lub założyć niezależne grzałki. Do tego może to być system aktywny z dodatkowym nadmuchem. System ten stworzy idealną izolację termiczną dla narażonej na chłód ścianę. Dodatkowo powinien zabezpieczyć okna przed mało estetycznym parowaniem.
dodane 3838 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Najprawdopodobniej przyczyną jest brak otworu wentylacyjnego w szambie. Często takie otwory stosowano jako przedłużenie rury kanalizacyjnej. Zapach nie przedostaje się przez syfony jakie są pod zlewami, wannami, w muszli klozetowej. Być może muszla klozetowa nie ma podkładki i uszczelnienia na rurze odprowadzającej. Przede wszystkim jednak sprawdziłbym czy rura wentylacyjne jest sprawna. Powinna wychodzić przez dach. Ewentualnie założyłbym dodatkową wentylację szamba.
dodane 3943 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Dach powinien być pod kątem około czterdziestu stopni. Ponieważ promieniowanie słoneczne jest najintensywniejsze w południe, kolektory powinny być w miarę możliwości skierowana w kierunku południowym. Odchylenia od kierunku południowego w niewielkim stopniu jest do zaakceptowania.
dodane 3983 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Po pierwsze: popraw wentylację! Grzyb możesz usunąć srodkiem na grzyby Sagrotan lub Ceresit Ceretec 99. Pozdro.
dodane 4019 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie