Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: Monter

firma: brak
strona www: brak
punkty fachowca: 2 (+ 2 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez Monter - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
- Od jakiegoś czasu pojawiły się wentylatory Vents TT-125. Mają podobną budowę. Trochę lepiej zamontowany wirnik i niestety plastikowe klamry. Są o połowę tańsze. Jeżeli zależy ci głównie na cenie to wyjmij ze starego hiszpańskiego środek. Wyrzuć wnętrze i wsadź zwykły wentylator kuchenny o odpowiedniej średnicy za około 30 zł. Parametry wyciągu takie same. Częstotliwość czyszczenia mniejsza, do tego zaoszczędzisz 90 % kasy.
dodane 3073 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Jeśli masz na myśli dużą betoniarkę to 35/40 zł za dzień. Przynajmniej u mnie – Radom.
dodane 3182 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2020 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie