Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: adam50

firma: brak
strona www: www.piprojekt.pl
punkty fachowca: 28 (+ 33 / - 5)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez adam50 - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 1
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Z "cementy L ... " to w ogóle nie musisz nic robić, ściany same się murują. Była taka piosenka o odbudowie Warszawy itp, itd .
dodane 3804 dni temu
 
 
+ -
1 1
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Takie płyty z założenia powinno przykręcać na ruszcie. Dzięki temu niweluje się niedokładności wykonania konstrukcji. Dodatkowo uzyskuje się przestrzeń wentylowaną pomiędzy konstrukcją nośną budynku, a zewnętrzną powłoką - łatwość napraw i remontów bez ingerencji w zasadnicze elementy budynku.
Odpowiedź brzmi nie bezpośrednio do "konstrukcji drewnianej" czy "płyty OSB", lecz za pośrednictwem rusztu.
Oczywiście moja wypowiedź ma sens dla "zwykłych" płyt elewacyjnych, ponieważ są płyty elewacyjne, które mogą pełnić rolę usztywnienia szkieletu drewnianego - w taki przypadku MUSZĄ zostać przykręcone bezpośrednio do drewnianej konstrukcji.
dodane 3809 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Zbrojenie główne wieńca musi być ciągłe. Osiąga się to spawając pręty lub wykonując zakład (pręty "zachodzą" na siebie). Szczegóły w normie "żelbetowej".
Prosta odpowiedź: Tak można je łączyć inaczej, wspomniany zakład.
dodane 3837 dni temu
 
 
+ -
1 1
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Chyba zasadą jest, że pozwolenie na rozbiórkę jest wymagane na każdy obiekt, na którego budowę wymagane było (jest, jeżeli nastąpiła w międzyczasie zmiana prawa) pozwolenie.
dodane 3837 dni temu
 
 
+ -
1 1
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
To jakiś lek ?
A przy okazji - pisze się "wylew", a jak mały to "wylewik".

PS jakie pytanie taka odpowiedź.
dodane 3884 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie