Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: akron

firma: brak
strona www: brak
punkty fachowca: 3 (+ 3 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez akron - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Jeżeli masz liczniki dwutaryfowy to najlepiej zamontować grzejnik akumulacyjny, do tego najlepiej dynamiczne. Bardzo ładne wyglądają obudowy z kafli imitujące piec węglowy. Ilość szamotu powinna być na tyle duża by piec był ciepły i utrzymywał temperaturę w pomieszczeniu przez cały czas, gdy grzałka będzie wyłączona jak prąd jest droższy. Ważne jest również by wymuszał ruch powietrza, dzięki temu pomieszczenie jest sprawniej nagrzewane. Można kupić gotowy piec akumulacyjny, lub zacząć od wizyty u zduna. Być może nie będzie to zimny piec z blachy, ale stylowy kaflowy kominek nieupiększający pokój.
dodane 3377 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Jest wielu producentów gontów bitumicznych. Estetyczne, trwałe, łatwe w ułożeniu. Musimy pamiętać by dach miał odpowiednie pochylenie, bo tylko wówczas gonty będą mieć swoja urodę. Teoretycznie gonty bitumiczne możemy kłaść od dachów o nachyleniu nawet 12°, jednak należy wtedy koniecznie położyć jedną warstwę papy pod spód. Najładniej wygląda gont na dachach stromych. Gonty bitumiczne możemy kłaść na dachach niemal pionowych nawet do 80°.
dodane 3546 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Nie wiem czy popiół jest estetyczną dekoracją w ogródku. Mieliśmy ten sam problem dopóki nie kupiliśmy sobie rozdrabniacza do gałęzi. Początkowo szkoda nam było kasy. Mogliśmy za to kupić nową kosiarkę. Jednak trociny z naszych gałęzi mają podobne właściwości jak kora. Można ją używać do ściółkowania na przykład pod hortensje by nie wyrastały chwasty. Poza tym deszcz i wiatr nie rozrzuca trocin tak jak korę sosnową. No i nie trzeba będzie już kupować kory, która też nie jest tania.
dodane 3602 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2021 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie