Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: janczak

firma: brak
strona www: brak
punkty fachowca: 3 (+ 3 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez janczak - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Najczęściej nie ma konieczności wymiany anteny, może być jedynie problem z niektórymi przewodami, wzmacniaczami i rozgałęźnikami. Muszą one przenosić pasma na których działa telewizja cyfrowa. Pamiętaj również by wzmacniacz antenowy był przez rozgałęźnikiem sygnału na różne telewizory.
dodane 3377 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Wg mnie dobrym rozwiązaniem jest zamontowanie takiego specjalnego uchwytu na ścianę - nasz odbiornik TV zamontowany jest w właśnie ten sposób, dzięki temu uchwytowi można go obracać. Nie ma żadnych problemów z ustawieniem, TV jest na odpowiednim poziomie dla oczu. Telewizory mają najczęściej przystosowane otwory do montażu na tych uchwytach. Polecam, koszt takiego uchwytu nie powinien przekroczyć 180zł .
dodane 3546 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Najprościej wentylację wykonać z podwieszonych do sufitu rur PCV i wentylatorów kanałowych. Dobrze byłoby gdyby wentylatory kanałowe były rozmieszczone pod każdym wyciągiem. Należy pamiętać też o tym, że czasem trzeba taki wentylator wyczyścić - powinien być więc umiejscowiony tak żeby nie trzeba było demontować instalacji jeśli zajdzie potrzeba wyczyszczenia lub wymienienia jakiejś części wentylatora. Wyciągi najlepiej zamówić na odpowiedni rozmiar u blacharza. Jeżeli wyciąg musi być ruchomy możemy przymocować go do rury PCV przy pomocy plastikowej elastycznej rury zbrojonej drutem. Wyjście wentylacji możemy zrobić zarówno w dachu jaki i w ścianie. Musimy pamiętać że wentylacja wyciąga powietrze z pomieszczenia dlatego musimy jakoś umożliwić jego swobodne uzupełnianie.
dodane 3602 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2021 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie