Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: AlicjaW

firma: brak
strona www: brak
punkty fachowca: 2 (+ 2 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez AlicjaW - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Zbrojenie rozproszone oparte jest na kompozycie betonu lub zapraw i włókien
stalowych, szklanych lub sztucznych najczęściej polipropylenowych. Włókna sztuczne są w dwóch postaciach przypominających watę do zapraw i drobnych pręcików
podobnych do zbrojeń stalowych. Do betonu z włóknami stalowymi powinno się dawać domieszki chemiczne w celu zmniejszenia ilości wody zarobowej – ogranicza to korozję włókien. Zbrojenie rozproszone nie zastąpi zbrojenia prętami, ale z pewnością może zastąpić siatkę zbrojeniową.
dodane 3721 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Oglądałam film pięć razy i wydaje mi się, że Willis preferuje w nim sposób na wykałaczki. W pestkę avocado delikatnie wbijamy cztery wykałaczki tak by utrzymały one nasionko w szklance. Umożliwi to by pestka była w połowie w wodzie i w połowie na powierzchni. Jak pestka puści korzonki i słynny trzeci listek to można go przesadzić do ziemi, ale tak samo by tylko w połowie była przykryta.
dodane 3818 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie