Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: Ignacy Murowiec

firma: brak
strona www: brak
punkty fachowca: 6 (+ 6 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez Ignacy Murowiec - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Ja osobiście polecam wszelkiego rodzaju paprocie. Sam posiadam w domu sporo odmian. Paproć produkuje dużo tlenu i jest bardzo prosta w hodowaniu. Wystarczy użyć od czasu do czasu specjalnego nawozu http://www.kreocen.pl/szukaj/szukaj/Nawozy-2_807.html?s=papro%C4%87 i będzie rosła przez długi czas.
dodane 3287 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Wkurzają Cię szafki na książki czy same książki bo to jest różnica. Twój problem jest do rozwiązania tylko za pomocą zmiany samych półek. nie potrzeba więcej. Wybór półek na rynku jest gigantyczny. Poszukać możesz poprzez wykorzystanie porównywarek cenowych dla budujących. Nie dawno natknąłem się na: http://www.kreocen.pl/kategoria/Meble-2_518.html
dodane 3439 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
W zasadzie można założyć profile do montażu płyt gipsowych, następnie założyć płyty i pomalować. Można też kombinować z różnego rodzaju zasłanianiem listwami mdf, drewno, ale najczęściej słabe rozwiązanie. Raczej zalecałbym płytę gipsową, czyli albo cała ściana w płycie albo tylko miejsce z rurką, ale będzie to wyglądało przeciętnie. Można w miejscu osłonięcia tylko miejsc rurkami zamontować jakieś pomysłowe oświetlenie.
Więcej mi na razie do głowy nie przychodzi.
dodane 3460 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Zdecydowanie kwestia jest dosyć skomplikowana. Osobiście zabieram się do budowy domu i również to rozważam. Kolektory słoneczne mogą okazać się inwestycją nieopłacalną, ponieważ z tego co się orientuje wymagają wymiany ogniw co jakiś czas i regularnego serwisowania. To utrudnia ich użytkowanie. Zastanawiam się nad kominkiem z jakimś rozprowadzeniem ciepła na powierzchnię domu (ok 112 m), ogrzewanie wodne podłogowe niskotemperaturowe plus część pomieszczeń z ogrzewaniem tradycyjnymi grzejnikami zasilanymi z kotła węglowego. Chyba tyle. Oczywiście rozwiązań na rynku jest ogrom. Można posiedzieć trochę w sieci i przyglądnąć się rozwiązaniom jakie proponują fachowcy. Polecam także budowlane porównywarki cenowe.
dodane 3466 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Zależy jak na to spojrzeć. Może się okazać, że układ mieszkania może pomagać w takim rozwiązaniu. Jeśli mamy małe mieszkanie z niewielką łazienką to pralka w kuchni często jest jedynym rozwiązaniem. W domy prywatnym gdzie posiadamy sporo przestrzeni, które często przekraczają 100 metrów można wygospodarować pomieszczenie gdzie umieścimy pralkę. Osobiście mam własny dom z wygospodarowanym tego rodzaju pomieszczeniem. Przekłada się to na brak hałasu jaki siłą rzeczy powoduje pracująca pralka.
dodane 3466 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2021 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie