Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: P7788

firma: brak
strona www: brak
punkty fachowca: 2 (+ 2 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez P7788 - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Skraplanie się pary na oknach nie musi być jakimś strasznym objawem - zależy, kiedy i gdzie do tego dochodzi. jeśli w łazience czy kuchni w okresie, kiedy gotujemy czy kąpiemy się to nic złego. Można po prostu uchylić i po sprawie, jeśli sytuacja jest ciągła, a nie sporadyczna, to należy pomyśleć nad wentylacją, rozszczelnieniem - w zależności od stopnia natężenia problemu i możliwości. Nie zaszkodzi też częstsze wietrzenie.

Jeśli szukacie okien PCV lub macie problemy z osuszeniem ścian, polecam odwiedzić firmę Novex: http://novex.pl/
dodane 3816 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Jeśli ktoś miałby podobny problem, to polecam - po wypompowaniu wody - (lepiej wypożyczyć sprzęt niż kupować, wychodzi taniej w zwykłej piwnicy) zapoznać się z zasadami działania metody mikrofalowej i elektroosmozy. Razem zastosowane dają świetne rezultaty - szybko i bez zbędnych kosztów na zawsze pozbywają się wilgoci. Po szczegóły zapraszam tu: http://www.osuszanie.novex.pl/
dodane 3851 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie