Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: trebor5x

firma: brak
strona www: brak
punkty fachowca: 1 (+ 1 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez trebor5x - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Właśnie natknąłem się na ten sam problem. Wszystko było w porządku przez 5 lat. Kłopot zaczął się latem, ale pomyślałem, że problemem jest zator rury (przez 3m od zlewu idzie rura 50 później 75).
Teraz efekt jest taki, że jeżeli leję wodę gumową rurą wprost do odpływu (rura otwarta od góry, cały przekrój rury jest wypełniony i nie ma powietrza) to ona wchodzi bez problemu z bulgotem. A ze zlewu podobna ilość wody zejść nie chce (to znaczy schodzi bardzo powoli).
Nie sprawdzałem odpowietrzenia na dachu, ale woda z umywalki, wanny, pralki i innych odbiorów wylatuje z dużą prędkością bez problemu. Zlew jest oddalony od innych odbiorów o ok. 6 m. Spad jakieś 0.7 m. Gdzie szukać problemu.
dodane 3574 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie