Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: Lolek

firma: brak
strona www: brak
punkty fachowca: 13 (+ 13 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez Lolek - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Moim zdaniem to najkorzystniejsza do tego będzie wełna szklana. Jest nie palna dodatkowo dość elastyczna. Bez trudu ją umieścisz nad halogenem.
dodane 2921 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Panie Pawle .Co mam dać na strop? Podłoga będzie z płyty wiórowej lub paneli.
dodane 2983 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Oczywiście można, aczkolwiek jeśli ma być to miejsce służące do składowania materiałów, proponuję zaizolować dach. Dzięki temu strych będzie posiadał lepszy mikroklimat a po stropie będzie można swobodnie się poruszać i stawiać na nim różne przedmioty.
Świetnie sprawdzi się tutaj wełna Isover Superr-Mata, bądź Profit-Mata. Rekomenduję 25cm Super-Maty w układzie dwuwarstwowym, bądź 30cm Profit-Maty.
http://www.isover.pl/Nasza-oferta/Super-Mata
http://www.isover.pl/Nasza-oferta/Profit-Mata

Co mam dać na stop . jako podłogę zamierzam dać płytę wiórową lub panele.
dodane 2986 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Paweł , dziękuje za odpowiedz. Zdecydowałem się na super-matę. Powiększyła się nam rodzina i muszę zaadoptować poddasze na mieszkalne.
dodane 2994 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Panie Pawle , na chwile obecną , jest to strych jak to napisał michcio87 graciarnia . Ale nie wykluczam w przyszłości zaadaptowania go na pokój dla dzieciaków.
dodane 3002 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2023 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie