Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: Patryk_M

firma: Warszawa/Malżyce
strona www: brak
punkty fachowca: 1 (+ 1 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez Patryk_M - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Witam serdecznie. Od dłuższego czasu mam ten sam problem. Woda ze zlewu spływa bardzo wolno przy małym strumieniu z kranu a następnie nie spływa wcale. Próbowałem już pod wpływem ciśnienia wody (doprowadziłem z kranu wąż bezpośrednio w rurę) ale bez efektów, choć sama woda spływała do szamba, to po jakimś czasie znów problem się pojawia. Przez ponad 5 lat było ok, zamówiłem szambiarkę, wybrała wszystko i nic. Wlewałem różne środki ale też nic. Próbowałem sprężyny , tez nic. Nadmienię że w tej samej linii mam odpływ z łazienki i tam woda spływa bardzo ładnie. Dawałem też odpowietrznik i bez efektu. To wygląda tak jak by na tym krótkim odcinku tworzył się bombel powietrza a wnioskuję to z tego że gdy dmuchałem w rurę od umywalki w łazience to bez problemu nie czułem oporu a jak robiłem to samo do rury w kuchni to prędzej by mi policzki pękły a oczy wyszły z orbity... :( A czy Panu udało się coś zdziałać?
dodane 3266 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie