Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Ile kosztuje wykonanie fundamentów?

Cześć, zastanawiamy się, czy damy radę (finansowo) postawić fundamenty domu w przyszłym roku. Jaki może być całkowity koszt zbudowania i izolacji fundamentów dla domu około 150 metrów kwadratowych?
tagi: fundamenty
dodane 4437 dni temu   |   przez: Waldek
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (1):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 1
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Koszt wykonania fundamentów zależy od rodzaju i jakości gleby, konieczności ewentualnego wyrównania powierzchni (roboty ziemne), głębokości ław itd. Można jednak przyjąć, że całość, wraz z izolacją zamknie się w 20 - 30 tysiącach złotych. Część prac możesz zrobić samemu, jak na przykład zdejmowanie humusu czy kopanie rowów pod ławy. Pamiętaj jednak, aby dobrze wyznaczyć położenie budynku. No i wszystko konsultuj z kierownikiem budowy.

Pamiętaj też, że oprócz samych fundamentów na początku projektu musisz jeszcze przynajmniej przyłączyć prąd i ogrodzić działkę.
dodane 4436 dni temu   |   przez: BuDa
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Zobacz też ogłoszenia materiały izolacyjne na serwisie ogłoszeniowym Budowlanki.pl
 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika Waldek w kategorii Fundamenty i piwnice na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Ile kosztuje wykonanie fundamentów?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Fundamenty i piwnice lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2023 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie