Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Jakie firmy produkujące baterie do wanny polecacie?

Chcę zmienić baterię w wannie na coś lepszego i trwalszego. Czy oprócz Dantae znacie jakieś inne godne polecenia firmy i sklepy. Nie ukrywam, że zależy mi tutaj na przystępnej cenie. Pozdrawiam!
tagi: bateria, wanna
dodane 4231 dni temu   |   przez: rhino
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (2):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Z dobrych firm mogę Tobie polecić Ferro, a ich asortyment dostaniesz w różnych sklepach internetowych, przykładowo na http://ekspertagd.pl Ceny też mają raczej przystępne.
dodane 4207 dni temu   |   przez: dyliana
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Witam jeżeli instalacja jest wykonana zgodnie z polskimi normami i rozstaw podejść pod baterię wynosi ok14,5-15cm proponuję nasze krajowe produkty np. krakowska armaturę dlaczego? To jasne w każdym sklepie instalacyjnym zawsze jest dostepny pełen asortyment części zamiennych co w przypadku firm zagranicznych kończy się zazwyczaj wymiana całej baterii.
dodane 4221 dni temu   |   przez: Coopernik
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika rhino w kategorii Instalacje wewnętrzne na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Jakie firmy produkujące baterie do wanny polecacie?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Instalacje wewnętrzne lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie