Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Ogrodzenie z siatki / paneli z podmurówką czy bez? Czy warto robić podmurówkę do ogrodzenia?

Jeszcze jedno pytanie - czy do siatki lub paneli warto robić podmurówkę? Jakie są jej zalety i wady (oprócz większych kosztów). Z góry dziękuję za odpowiedzi.
tagi: podmurówka, siatka, panele, podmurówka pod ogrodzenie, ogrodzenia
dodane 4216 dni temu   |   przez: Marek B.
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (3):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
2 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Podmurówka ma tą zaletę, że utrudnia przekopanie się pod siatką zwierząt do środka i na zewnątrz działki. Jeżeli masz lub będziesz mieć psy, podmurówka jest raczej niezbędna, żeby nie uciekły. Podobnie, jeżeli mieszkasz w okolicy, gdzie błąkają się bezdomne psy lub zwierzęta - lepiej, żeby nie dostawały się do środka. Podmurówka może też zapobiec przechodzeniu kretów.

Warto zastanowić się nad podmurówką systemową do ogrodzeń - kupujesz bloki betonowe o długości 2,5 metra i wysokości 30 cm. Wystarczy wykopać rów, podsypać cementem i piaskiem i położyć taki blok, bez konieczności wylewania betonu i wykończenia takiej podmurówki.
dodane 4215 dni temu   |   przez: BuDa
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Zgadzam się z moim przedmówcą. Warto zabezpieczyć się przed niechcianymi gośćmi używając [url=http://www.malro.com.pl/index.html]podmurówki[/url].
dodane 3184 dni temu   |   przez: Poniekad
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
także się zgadzam, ostatnio widziałem nawet na tej stronie http://www.ogrodzenia-iss.pl/ panele ogrodzeniowe które można by z powodzeniem użyć do ogrodzenia
dodane 2311 dni temu   |   przez: mirdro
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Zobacz też ogłoszenia ogrodzenia na serwisie ogłoszeniowym Budowlanki.pl
 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika Marek B. w kategorii Pozostałe na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Ogrodzenie z siatki / paneli z podmurówką czy bez? Czy warto robić podmurówkę do ogrodzenia?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Pozostałe lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie