Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Co zrobić z rozchodzącymi się panelami?

Po jakimś czasie od położenia paneli (konkretnie to kilka tygodni) zauważyliśmy, że parę z nich się rozeszło. Może orientujecie się jaka może być tego przyczyna i jak to "naprawić"?
tagi: panele
dodane 3934 dni temu   |   przez: kamma
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (2):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Kluczowe jest tutaj pytanie, czy panele są klejone czy nie. Jeśli są klejone to proponuję wymontować listwę przypodłogową, ściągnąć panele pasami a na brzegu wbić gwoździe, czy śruby, które zatrzymają panele aby się znów nie rozchodziły, Śrub i tak nie będzie widać bo zakryje je listwa przypodłogowa.
dodane 3814 dni temu   |   przez: andrzej83x
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Jak sądzę przyczyną jest spadek wilgotności w stosunku do tej jaka była w czasie układania paneli. Szczelinki na złączach pojawiają się zwykle pod wpływem zmian wilgotności powietrza, niezbyt równego podłoża lub gdy połączenie zatrzaskowe jest zbyt "słabe". Jeśli panele nie są klejone to można spróbować pościągać je pasami. Może to coś pomoże.
dodane 3932 dni temu   |   przez: cywil
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Zobacz też ogłoszenia parkiety i podłogi na serwisie ogłoszeniowym Budowlanki.pl
 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika kamma w kategorii Naprawy domowe na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Co zrobić z rozchodzącymi się panelami?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Naprawy domowe lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie