Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Mokry sufit w garażu

Witam, Nie dawno nabyłem garaż, jeden z nowo postawionego kompleksu garaży. Obecnie podczas roztopów zauważyłem, że cały sufit jest mokry i pełno na nim wielkich kropli wody które kapią co chwilę.... Na ścianach zaraz pod sufitem robią się zacieki. Moje pytanie: czy takie coś jest normalne ? Czy wychodzi po prostu fuszerka odwalona podczas budowy ? Garaż jest murowany. Budowane dosłownie kilka miesięcy temu. Wydaje mi się totalnym nieporozumieniem mieć garaż w którym i tak kapie jak na deszczu... Będę wdzięczny za odpowiedzi, chcę mieć pewność jeśli będę zgłaszał usterki do wykonawcy. Pozdrawiam
tagi: garaż sufit mokry woda krople kapie wilgoć
dodane 3883 dni temu   |   przez: PeEs
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (2):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Zwrócić garaż powołując się na wady ukryte. Sprawa przegrana, naprawa bardzo kosztowna. Nawet po doraźnych naprawach będzie ciekło.
Mam taki garaż :(.
dodane 3875 dni temu   |   przez: adam50
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Narazie zgłosiłem wady do sprzedającego którym jest gmina miasta, kazali napisać podanie w tym celu. Nie jestem sam napewno z takim problemem bo to kompleks garaży więc jeśli zgłaszających będzie więcej powinni wykonać naprawy gwarancyjne.
dodane 3874 dni temu   |   przez: PeEs
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Zobacz też ogłoszenia naprawa sprzętu na serwisie ogłoszeniowym Budowlanki.pl
 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika PeEs w kategorii Ściany i stropy na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Mokry sufit w garażu, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Ściany i stropy lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie